شورا شوید

صفحه تبلیغات مشاوران املاک

با توجه به اینکه مشاوران املاک نیز، می توانند جزو کاربران این اپلیکیشن باشند، لذا "اِویم" با تلاش خود بستری را فراهم نموده است تا در یک صفحه مخصوص ، مشاوران املاک به تبلیغ خود بپردازند و از مزایای تبلیغ رایگان بهره بگیرند. واضح است که "اِویم" در قبال نحوه کار هیچ یک از مشاوران املاک، تعهد و مسؤلیتی را بعهده نمی گیرد. ضمنا "اِویم" اعلام می‌دارد که هیچ سود و درآمدی از این صفحه تبلیغات ندارد و فقط جنبه تبلیغ و آشنایی مشاوران املاک در منطقه فعالیتشان را دارد.

هشدار

لازم به توضیح است پل ارتباطی پیامکی "اِویم" با کاربرانش فقط شماره ( 981000940000 ) می باشد و تمام پیام‌هایی که از این شماره ارسال می شوند از طرف "اِویم" می باشد. لذا هرنوع پیامی که کاربران غیر از شماره ذکر شده دریافت کنند متعلق به "اِویم" نبوده و بدیهی است که "اِویم" هیچ مسؤلیتی در قبال آنها نخواهد داشت. ضمنا درهرشرایطی و مواجهه با مشکل، شک وشبهه کاربران به طرق مختلف می توانند با تیم پشتیبانی در تماس باشند و از راهنمایی های آنها بهره بگیرند.

قوانین ثبت نام مشاوران املاک بعنوان عضو

مشاوران املاکی که امانت دار و رزومه کاری خوب فعالی داشته باشند در صورت تمایل میتوانند بعنوان عضو شورایی "اِویم" درمنطقه فعالیت شان باشند و یاری رسان و کارشناس "اِویم" درمنطقه شان باشند و ضمنا از مزایای تبلیغی آن بهره مند گردند. البته برای عضو شدن نیاز به ارسال مدارک و تایید آنها می‌باشد که در بخش جداگانه ای توضیح داده شده است.

نحوه ثبت نام شورا

1-معرفی خود درقالب چت و پیام

2- ارسال و اعلام آمادگی خود برای عضو شورا شدن در قالب چت و پیام

3- تکمیل فرم تعهدنامه همکاری و ارسال آن در قالب چت و پیام، یا ایمیل

4-ارسال عکس مدارک در قالب یک فایل ( پروانه کسب، کارت ملی، عکس از دفتر مشاورشان (از روبرو)، آدرس محل سکونت همراه کدپستی و ... )

5-ارسال تاییدیه از طریق پیامک به داوطلب پس از تایید مدارک

6- تماس داوطلب و مشاوره با پشتیبانی

7- ارسال نرم افزار نسخه شورا از طریق ایمیل

8- ارسال فیلم آموزشی نحوه نصب و کار با نرم افزار نسخه شورا از طریق ایمیل